Logo Menu
22 Augusts 2019 Ceturtdiena 11:00 - 25 Augusts 2019 Svētdiena 17:00
Retrīts ar Dmitriju Pšonko. Dziļš trenings par holotropo elpošanu.

Tas ir trenings tiem, kuri grib izprast savas zemapziņas dzīles. Unikāla metodika holotropai elpošanai, kuras autori ir Stanislavs Grofs un viņa sieva Kristīna Groga,
paredz iedziļināšanos neierastos apziņas stāvokļos, lai atrastu viedumu, dziedināšanu un pašdziedināšanos.
Neierastie apziņas stāvokļi tiek izmantoti vairumā pasaules kultūru, lai dziedinātos un izprastu savu iekšējo būtību. "Holotropā elpošana" - pati spēcīgākā metode
personības izaugsmei un dziļam darbam ar sevi, kā arī labākais veids, lai rastu nestandarta risinājumus, radošos sasniegumus.
7 Septembris 2019 Sestdiena 10:00 - 8 Septembris 2019 Svētdiena 17:00
FamilyFest

Aicinām Jūs uz divu dienu festivālu visai ģimenei.

Šī ir brīnišķīga iespēja atpūsties kopā ar ģimeni draudzīgā kompānijā skaistas dabas ielokā. Savstarpējai saskarsmei un vidi, kurā atrodamies ir ļoti liela ietekme uz mums. Mēs ļoti gribētu ar Jūsu palīdzību radīt telpu, kurā Jums būs labi, kur mēs varētu iepazīties un iepazīt viens otru un mēs varētu justies kā viena liela ģimene.

Festivāla programma nav paredzēta tikai ģimenēm, bet arī ikvienam kurš tiecas pēc labsirdīgas saskarsmes. Mēs centīsimies šīs dienas padarīt par nelieliem svētkiem Jums un jūsu bērniem. Vecmāmiņas un vectēvus obligāti ņemiet līdzi. Mēs ļoti Jūs gaidām!