Logo Menu

Mīļie draugi, 

projekts “Svētgrīvas" tiek īstenots pateicoties brīvprātīgo palīdzībai. Viņi ir brīnišķīgi cilvēki, kuru nesavtīgs darbs un talanti piepilda “Svētgrīvas" ar īpašu skaistumu, tīrību un gaismu!

Ar lielu prieku iepazīstinām Jūs ar šiem entuziastiem:

Vita un Pēteris Vaikule – galvenie projekta dizaineri. Ēku stila ansambli pārdomāja un piedāvāja Vita. Pateicoties šo cilvēku kvalifikācijai, “Svētgrīvas” ēku iekšējā un ārējā apdare atbilst augstākajiem stila un kvalitātes standartiem!

Boriss Krutiks - arhitekts. “Svētgrīvas” galvenās ēkas celtniecības projekta autors. Pacietīgs, atbildīgs savas lietas profesionālis.

Ivars Zukulis – celtniecības vadītājs. Īsts profesionālis ar lielu visu celtniecības etapu īstenošanas pieredzi. Viņa personīgā dalība celtniecības procesā devusi nenovērtējamu ieguldījumu tam, ka projekts “Svētgrīvas” ir ne tikai neaizmirstama daba un tīrs gaiss, bet arī ēkas, kas ir gatavas sagaidīt Viesus jebkurā gada laikā.

Romans Avlasko - celtniecības vadītājs. Ne tikai ļoti pieredzējis, atbildīgs celtniecības prasmju profesionālis, bet arī projekta “Svētgrīvas” galvenais celtniecības materiālu par izdevīgākajām cenām piegādātājs.

Nadežda Šumilova - talantīga administratore, kura spēj saskaņot nepieciešamo dokumentāciju un atļaujas vajadzīgajā termiņā un vietā, kā arī labākā saimniecības jautājumu menedžere.

Andrejs Bordjukovs – siltuma un elektrisko iekārtu speciālists. Pateicoties viņa pūlēm un cītīgam darbam, “Svētgrīvas” Viesiem ir silti un gaiši.

Aleksandrs Roze - pacietīgi, nenogurstoši nodrošina kārtību “Svētgrīvas” teritorijā. Rūpes par kokiem, kārtība ar zāles pļaušanu – tā ir viņa darbības sfēra Svētgrīvās.

Rita Zlatopoļska - pieredzējusi, talantīga administratore. Nodrošina “Svētgrīvās” Viesu sagaidīšanu, uzņemšanu un izvietošanu. Turklāt, ar entuziasmu piedalījās celtniecības darbos, kad tika būvētas “Svētgrīvas” ēkas.

Gaļina Laicane – “Svētgrīvas” pavāre. Izsmalcinātie ēdieni, kas tiek gatavoti ar Gaļinas rūpīgajām rokām, nodrošina laimes atmosfēru viesiem, strādniekiem, palīgiem.

Valentīna Šubina - prasmīga, atbildīga meistare. Valentina savu celtniecības izglītību pielietoja praksē perfekti!

No sirds pateicamies mūsu projekta finansu sponsoriem! Bez Jūsu ieguldījuma, ticības “Svētgrīvas” un nesavtīgumam mums būtu ļoti un ļoti grūti virzīties uz priekšu!

Īpašu pateicību izsakām Antonam Smirnovam, Vladimiram Bičkovam, Nikolajam Pečatņikovam, Robertam Rimšem, Andrejam Doktorovam, Isaakam Gutermanam, Vadimam Medjankovam.

Par mājaslapu svetgrivas.lv un svetgrivasfestival.lv mēs esam pateicīgi Konstantinam Kovaļčukam un Ignatam Tumanovam. Tieši pateicoties viņiem, mums ir tik viegli uzzināt par Svētgrīvu jaunumiem un jaunajām programmām.

Par iedvesmojošo tekstu rakstīšanu un atbalstu sociālajos tīklos pateicamies Annai Mulicai.

Mēs pateicamies arī mūsu palīgu ģimenēm, kas pacietīgi atbalsta viņus un mūsu kopīgo Sirsnīguma, Gaismas un Mīlestības lietu!

Protams, te ir uzskaitīti tikai daži no tiem, kas mūs atbalstīja un turpina to darīt. Mūsu sirdīs ir daudz vairāk vārdu, un mēs atceramies par katru no Jums!

Pateicamies visiem projekta labvēļiem!

Svētgrīvas gaida Jūs!