Logo Menu
 

Vedanta jogas retrīts

Šis retrīts ir paredzēts tiem, kuri grib iegūt perfektu veselību, prāta mieru un psiholoģisku stabilitāti, pilnīgu intelektuālu skaidrību un apzinātību. Mūsdienu pasaulē, ar tās trako ritmu, cilvēkam noteikti vajadzētu mācēt pārvaldīt ķermeņa un prāta atslābināšanās mākslu, prast novērst visas negatīvās domas un emocijas, tādā veidā atveseļojot psihi. Atslābināts un tīrs prāts ļauj cilvēkam redzēt sevi, pasauli un apkārtējos cilvēkus patiesajā gaismā, palīdz sasniegt lielāku laimi dzīvē.
Tulkojot krieviski vārdu retrīts – tā burtiski nozīmē vientulība, nošķirtība no sabiedrības. Tāda nošķirtība – tā ir iespēja novilkt robežu starp mums un ārējo pasauli, meditāciju un rosību. Retrīts sevī savienos praktiskās un lekciju zinības.

 Krija joga ir viena no jogas sistēmu tehnikām. Tā ir dabas spēku un cilvēka enerģijas harmonizēšanas un sinhronizācijas metode. Caur šo tehniku tiek līdzsvarots cilvēka fiziskais, psihiskais un mentālais spēks, apvienojoties vienotā, nepārtrauktā, spēcīgā plūsmā, tas ļauj cilvēkam atklāt savas iekšējās būtības dziļākos aspektus. Cilvēks sāk apzināties savu iekšējo spēku, tādējādi atveroties smalkākām uztveres vibrācijām. Krija joga rada izmaiņas cilvēka būtībā. Ar Krija joga tehniku jau esošā enerģija tiek novirzīta, lai veicinātu cilvēciskās būtības atmošanos. Tā ir senās Indijas dvēseles alķīmijas metode. Tā pārveido neattīrīto individuālās eksistences stāvokli tīrā, mirdzošā un dabīgā stāvoklī. Praktizējot Krija jogu, meklētājs kļūst par mandalu (psihisko magnētu), par smalkāku enerģiju centru. Visa viņa būtība kļūst par palielināmo stiklu. Šī mandala vada viņu uz viņa paša iekšējās pasaules kodolu, kas saucās ATMANS (es pats).
Retrītā tiks iekļautas šādas praktiskās nodarbības trīs reizes dienā:
1. Pranajama
 2. Nāda joga (meditācija un skaņa)
 3. Trataka (uzmanības koncentrēšana uz ārējo un iekšējo tēlu)
 4. Joga nidra (dziļā atslābināšanās)
 5. Hatha joga
Retrīta programmā:
- Mākslas terapijas praktiskās nodarbības;
- Kopīga Ganeša jantras veidošana;
- Muzikālā meditācija;
- Lekcija „Atslābināšanās māksla un prāta attīrīšana”;

Стоимость 135 евро. ВНИМАНИЕ при оплате до 20 cентября 108 евро.
Стоимость для детей до 4 лет - 25 евро, до 16 лет - 40 евро

Maksājumu var veikt norēķinu kontā ar norādi "Retrits"
"RADI 2005"
Reģ. Nr .: 40008094254
Banka: Swedbanka AS
SWIFT: HABALV22
Konts: LV90HABA0551032164858

Līdzi jāņem laikapstākļiem piemērots apģērbs, jogas apģērbs un labs garastāvoklis.
Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija +371 28266145, +371 28224475 (WhatsApp, Viber) vai e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vietu skaits ir stingri ierobežots!

Adrese: Svētgrīvas, Valgundes pag., Jelgavas novads (navigācijā ir dati)